Calendari Campionats d'Espanya en edat escolar

 

CALENDARI CESSA 2024

 

FEDERACIONS ESPANYOLES
ORGANITZADORES
MODALITAT/
ESPECIALITAT
CATEGORIA
SEU DATA
INICI
COMPETICIÓ
DATA
FINAL
COMPETICIÓ
HANDBOL HANDBOL PISTA
INFANTIL I CADET
BLANES
(CATALUNYA)
02-01-24 07-01-24
BÀSQUET BÀSQUET 5x5
INFANTIL I CADET
HUELVA
(ANDALUSIA)
03-01-24 07-01-24
ATLETISME CAMP A través
SUB-16 I SUB-18
ADAPTAT I INCLUSIU
GETAFE
(MADRID)
27-01-24 27-01-24
ESPORTS DE
PERSONES AMB DDFF
BÀSQUET
EN SILLA 3x3
TOLEDO
(CASTELLA-LA MANXA)
10-02-24 11-02-24
HOQUEI HOQUEI HERBA
SUB-16
SANT SEBASTIÀ
(PAÍS BASC)
29-02-24 03-03-24
NATACIÓ I
ESPORTS DE PERSONES AMB DDFF
NATACIÓ ALEVÍ
ADAPTADA I INCLUSIVA
ELS BARRIS
(ANDALUSIA)
08-03-24 10-03-24
LLUITES OLÍMPIQUES
I DONA
LLUITES OLÍMPIQUES
INFANTIL I CADET
LEÓN
(CASTELLA I LLEÓ)
16-03-24 16-03-24
ESPORTS
D'HIVERN
SLOPESTYLE
O13 I O17
SIERRA NEVADA
(ANDALUSIA)
21-03-24 23-03-24
ESPORTS
D'HIVERN
ESQUÍ ALPÍ
O14 I O16
ESPOT
(CATALUNYA)
22-03-24 24-03-24
TENNIS DE MESA TENNIS DE MESA
INFANTIL I CADET
INCLUSIU
ALACANT
(COM. VALENCIANA)
28-03-24 31-03-24
JUDO i DONA JUDO
INFANTIL I CADET
INCLUSIU
PAMPLONA
(NAVARRA)
27-04-24 28-04-24
BEISBOL I SÓFBOL BEISBOL
SUB-15
GIJÓN I LUGO DE LLANERA
(ASTÚRIES)
02-05-24 05-05-24
ESPORTS DE
MUNTANYA I ESCALADA
ESCALADA/PARAESCALADA
INFANTIL I CADET
HUELVA
(ANDALUSIA)
24-05-24 26-05-24
GIMNÀSTICA GIMNÀSTICA RÍTMICA
CADET
LOGORÑO
(LA RIOJA)
01-06-24 02-06-24
BEISBOL I SÓFBOL SÓFBOL
SUB-18
VALÈNCIA
(COM. VALENCIANA)
13-06-24 16-06-24
RUGBI RUGBI SEVEN
SUB-16
INCLUSIU
CULLERA I TAVERNES DE LA VALLDIGNA
(COM. VALENCIANA)
15-06-24 16-06-24
TAEKWONDO TAEKWONDO
CADET
ALACANT
(COM. VALENCIANA)
15-06-24 15-06-24
ESCACS ESCACS
INFANTIL I CADET
ALMERIA
(ANDALUSIA)
20-06-24 23-06-24
BÀDMINTON BÀDMINTON
INFANTIL I CADET
INCLUSIU
HUELVA
(ANDALUSIA)
20-06-24 23-06-24
BÀSQUET BÀSQUET 3x3
O13 I O15
CARTAGENA
(MÚRCIA)
22-06-24 23-06-24
TIR AMB ARC DIANA AIRE LLIURE
RECURVO I COMPOST
SUB-15
MADRID
(MADRID)
22-06-24 23-06-24
ORIENTACIÓ ORIENTACIÓ A peu
INFANTIL I CADET
TRAIL 0 ADAPTAT
PORTILLO
(CASTELLA I LLEÓ)
27-06-24 30-06-24
VOLEIBOL VOLEIBOL SALA
INFANTIL I CADET
VALLADOLID
(CASTELLA I LLEÓ)
27-06-24 30-06-24
HANDBOL HANDBOL PLATJA
INFANTIL I CADET
CARTAGENA-
LA MÀNIGA
(MÚRCIA)
28-06-24 30-06-24
TRIATLÓ TRIATLÓ
INFANTIL I CADET
INCLUSIU
MÈRIDA
(EXTREMADURA)
29-06-24 30-06-24
BOXA BOXA
SUB-14
ALMERIA
(ANDALUSIA)
02-07-24 06-07-24
CICLISME CICLISME EN RUTA/BTT
INFANTIL I CADET
RUTA ADAPTAT
MADRID
(MADRID)
05-07-24 07-07-24
VOLEIBOL VÓLEY PLATJA
INFANTIL I CADET
LORCA
(MÚRCIA)
06-08-24 10-08-24
PIRAGÜISME ESLÀLOM
SUB-16
CALASPARRA
(MÚRCIA)
24-08-24 25-08-24
ATLETISME ATLETISME EN PISTA
SUB-16
INCLUSIU
TUDELA
(NAVARRA)
05-10-24 06-10-24
PIRAGÜISME SPRINT
SUB-16
CASTELLDEFELS
(CATALUNYA)
05-10-24 06-10-24
GOLF GOLF
SUB-14
LAS PALMAS
(CANÀRIES)
09-10-24 12-10-24
HÍPICA SALTO OBSTACLES
INFANTIL
PER DETERMINAR    
HALTEROFÍLIA HALTEROFÍLIA
SUB-17
TOLEDO
(CASTELLA-LA MANXA)
14-12-24 15-12-24