Calendario Campeonatos de España en edat escolar

 

CALENDARI CESSA 2024

 

FEDERACIONS ESPANYOLES
ORGANITZADORES

MODALITAT/
ESPECIALITAT
CATEGORIA

SEU

DATA
INICI
COMPETICIÓ

DATA
FINAL
COMPETICIÓ

HANDBOL

HANDBOL PISTA
INFANTIL Y CADETE

BLANES
(CATALUNYA)

02-01-24

07-01-24

BÀSQUET

BÀSQUET 5x5
INFANTIL Y CADETE

HUELVA
(ANDALUSIA)

03-01-24

07-01-24

ATLETISME

CAMPO A TRAVÉS
SUB-16 I SUB-18
ADAPTAT I INCLUSIU

GETAFE
(MADRID)

27-01-24

27-01-24

ESPORTS DE
PERSONES AMB DDFF

BÀSQUET
EN SILLA 3x3

TOLEDO
(CASTELLA-LA MANXA)

10-02-24

11-02-24

HOQUEI

HOQUEI HERBA
SUB-16

SAN SEBASTIÁN
(PAÍS BASC)

29-02-24

03-03-24

NATACIÓ I
ESPORTS DE PERSONES AMB DDFF

NATACIÓ ALEVÍ
ADAPTADA I INCLUSIVA

ELS BARRIS
(ANDALUSIA)

08-03-24

10-03-24

LLUITES OLÍMPIQUES
I DONA

LLUITES OLÍMPIQUES
INFANTIL Y CADETE

LEÓN
(CASTELLA I LLEÓ)

16-03-24

16-03-24

ESPORTS
DE INVIERNO

SLOPESTYLE
O13 I O17

SIERRA NEVADA
(ANDALUSIA)

21-03-24

23-03-24

ESPORTS
DE INVIERNO

ESQUÍ ALPÍ
O14 I O16

ESPOT
(CATALUNYA)

22-03-24

24-03-24

TENNIS DE MESA

TENNIS DE MESA
INFANTIL Y CADETE
INCLUSIU

ALACANT
(COM. VALENCIANA)

28-03-24

31-03-24

JUDO i DONA

JUDO
INFANTIL Y CADETE
INCLUSIU

PAMPLONA
(NAVARRA)

27-04-24

28-04-24

BEISBOL I SÓFBOL

BEISBOL
SUB-15

GIJÓN I LUGO DE LLANERA
(ASTÚRIES)

02-05-24

05-05-24

ESPORTS DE
MUNTANYA I ESCALADA

ESCALADA/PARAESCALADA
INFANTIL Y CADETE

HUELVA
(ANDALUSIA)

24-05-24

26-05-24

GIMNÀSTICA

GIMNÀSTICA RÍTMICA
CADET

LOGORÑO
(LA RIOJA)

01-06-24

02-06-24

BEISBOL I SÓFBOL

SÓFBOL
SUB-18

VALÈNCIA
(COM. VALENCIANA)

13-06-24

16-06-24

RUGBI

RUGBI SEVEN
SUB-16
INCLUSIU

CULLERA I TAVERNES DE LA VALLDIGNA
(COM. VALENCIANA)

15-06-24

16-06-24

TAEKWONDO

TAEKWONDO
CADET

ALACANT
(COM. VALENCIANA)

15-06-24

15-06-24

ESCACS

ESCACS
INFANTIL Y CADETE

ALMERIA
(ANDALUSIA)

20-06-24

23-06-24

BÀDMINTON

BÀDMINTON
INFANTIL Y CADETE
INCLUSIU

HUELVA
(ANDALUSIA)

20-06-24

23-06-24

BÀSQUET

BÀSQUET 3x3
O13 I O15

PER DETERMINAR

22-06-24

23-06-24

TIR AMB ARC

DIANA AIRE LLIURE
RECURVO I COMPOST
SUB-15

MADRID
(MADRID)

22-06-24

23-06-24

ORIENTACIÓ

ORIENTACIÓ A peu
INFANTIL Y CADETE
TRAIL 0 ADAPTAT

PORTILLO
(CASTELLA I LLEÓ)

27-06-24

30-06-24

VOLEIBOL

VOLEIBOL SALA
INFANTIL Y CADETE

VALLADOLID
(CASTELLA I LLEÓ)

27-06-24

30-06-24

HANDBOL

HANDBOL PLATJA
INFANTIL Y CADETE

CARTAGENA-
LA MÀNIGA
(MÚRCIA)

28-06-24

30-06-24

TRIATLÓ

TRIATLÓ
INFANTIL Y CADETE
INCLUSIU

MÈRIDA
(EXTREMADURA)

29-06-24

30-06-24

BOXA

BOXA
SUB-14

ALMERIA
(ANDALUSIA)

02-07-24

06-07-24

CICLISME

CICLISMO EN RUTA/BTT
INFANTIL Y CADETE
RUTA ADAPTADO

MADRID
(MADRID)

05-07-24

07-07-24

VOLEIBOL

VÓLEY PLATJA
INFANTIL Y CADETE

LORCA
(MÚRCIA)

06-08-24

10-08-24

PIRAGÜISME

ESLÀLOM
SUB-16

PER DETERMINAR

24-08-24

25-08-24

ATLETISME

ATLETISME EN PISTA
SUB-16
INCLUSIU

TUDELA
(NAVARRA)

05-10-24

06-10-24

GOLF

GOLF
SUB-14

LAS PALMAS
(CANÀRIES)

09-10-24

12-10-24

PIRAGÜISME

SPRINT
SUB-16

PER DETERMINAR

26-10-24

27-10-24

HÍPICA

SALTO OBSTACLES
INFANTIL

PER DETERMINAR

 

 

HALTEROFÍLIA

HALTEROFÍLIA
SUB-17

TOLEDO
(CASTELLA-LA MANXA)

14-12-24

15-12-24